ginekologe Rasa Liaudanskaite

Gydytoja akušerė-ginekologė

Rasa Liaudanskaitė

Gydytoja akušerė-ginekologė Rasa Liaudanskaitė 2008 metais baigė Kauno medicinos universitetą, įgijo akušerės ginekologės specialybę. Studijuodama daug dėmesio skyrė bendrosios chirurgijos, neontologijos, histopatologijos specializacijai, įgijo bazinių žinių, būtinų ginekologui.
Gydytoja turi didelę praktinę patirtį, gali įvertinti fiziologinio ir patologinio nėštumo, gimdymo eigą, diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą.
Praktikuoja ir gerai įsisavinusi pagrindinių ginekologinių operacijų metodikas. Atlieka ir asistuoja atliekant laporaskopiją, abdominalines, vaginalines, cezario pjūvio operacijas, visas akušerines procedūras.
Išskirtinį dėmesį gydytoja skiria laboratoriniams ir instrumentiniams tyrimams, tyrimams ultragasu, kraujo, hormonų tyrimams, citologiniams tyrimams laboratorijoje. Pateikia tyrimų išvadas ir konsultuoja dėl gydymo ar vaistų skyrimo pacientui. Gydytoja rūpinasi gydymo eiga, reikalui esant nukreipia pas specialistus operacijoms ir procedūroms Lietuvos ligoninėse.

Licencijos:

MPL-15638 Medicinos gydytojas
MPL-19971 Gydytojas akušeris-ginekologas

Mokslai:
2008 metais baigė Kauno medicinos universitetą, įgijo akušerės ginekologės specialybę