Mergaičių ginekologija

Lifeklinikoje teikiamos ginekologijos paslaugos mergaitėms. Mūsų klinikoje laukiamos įvairaus amžiaus pacientės. 

Klinikoje sukūrėme jaukią aplinką, kad pačios mažiausios pacientės jaustųsi tarsi namuose, o paauglės visiškai atsipalaiduotų ir galėtų atvirai pasikalbėti su gydytoju.

Didžiausi reprodukcinės sveikatos pakitimai mergaitės gyvenime atsiranda paauglystėje, tačiau pasitaiko atvejų, kai apsilankyti ginekologo kabinete tenka ir pačioms mažiausioms.

Lifeklinika_iconos

Viena dažniausiai pasitaikančių problemų, dėl kurių jauni tėveliai savo mažametes dukras atveda į gydytojo ginekologo konsultaciją – lytinių lūpų suaugimai. Mažųjų lytinių lūpų suaugimas atrodo kaip plona plėvė ir pasitaiko tarp 1-6 metų mergaičių, o atidžiai apžiūrint yra nesunkiai pastebimas.

Vis dar vyrauja įsitikinimas, kad 2-3 metų mergaitės negali sirgti išorinių lytinių organų ir makšties ligomis, tačiau svarbu suprasti, kad tokiame amžiuje nėra susiformavusi apsauginė sistema, nes organizme dar nėra moteriškų lytinių hormonų. Todėl tam tikriems uždegimams mergaitės nėra atsparios ir yra labiau linkusios sirgti makšties bei vulvos uždegiminėmis ligomis. 

Lytinių organų uždegimai gali pasireikšti net labai ankstyvame amžiuje, tad svarbu, kad tėveliai stebėtų ar neatsiranda įtartinų simptomų, tokių kaip neįprasti odos paraudimai, išskyros. Tokiais atvejais rekomenduojame kuo skubiau kreiptis į gydytoją ginekologą.

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė ginekologė

Dr. Gydytoja akušerė-ginekologė Mokslų daktarė

Gydytoja akušerė-ginekologė