Profilaktika

Moters reprodukcinė sveikata yra nepaprastai svarbi ir bendrai organizmo būklei bei gyvenimo kokybei, tad profilaktinis vizitas gydytojo ginekologo kabinete turėtų būti tarsi kasmetinis ritualas, ar net savotiška tradicija.

Profilaktinės patikros metu vyksta konsultacija su specialistu, apžiūra, atliekama echoskopija, įvertinama moters būklė. Šios patikros yra nepaprastai svarbios, nes gali padėti laiku pastebėti nepageidaujamus pakitimus bei užkirsti kelią rimtesniems susirgimams.

Lifeklinika_iconos

Dažnai moterys vengia lankytis pas gydytoją ginekologą, kol neatsiranda jaučiamų negalavimų. Šį nenorą neretai nulemia įvairios baimės, kartais – prieš tai turėtos patirtys.

Būtent todėl Lifeklinikoje mūsų komanda pasistengė sukurti jaukią, namus primenančią aplinką, kad moteris, vos įžengusi į kliniką, galėtų pasijausti atsipalaidavusi, o visas baimes palikti už durų. Mūsų klinikoje puoselėjamas žmogiškasis ryšys, kad pacientė atvykusi jaustųsi patogiai pasidalindama savo problemomis, galėtų atvirai kalbėti su gydytoju ir užduoti visus rūpimus klausimus.

Nepamirškite, kad kas trejus metus rekomenduojama atlikti ir gimdos kaklelio vėžio tyrimą. Pacientėms kurių amžius 35-59 metai, rekomenduojamas profilaktinis žmogaus papiloma viruso tyrimas kas penkis metus.

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė ginekologė

Dr. Gydytoja akušerė-ginekologė Mokslų daktarė

Gydytoja akušerė-ginekologė